Slider[Style1]

Style2

Για κρατήσεις στο +30 27550 52720

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5[ImagesOnly]

Style6



ΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ


  1. Δημόπουλος Σπύρος του Χρήστου
  2. Θεοδωρόπουλος Ιωάννης του Χρήστου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ

  1. Γεωργανόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη
  2. Τσουκάτος Νικόλαος του Μιχαήλ
  3. Φαράντος Γεώργιος του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ

  1. Γιαννόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
  2. Θεοδωρόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
  3. Καρζή Παναγιώτα του Δημοσθένη
  4. Κωτσίου Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
  5. Παπαχρόνης Παναγιώτης (ΠΙΤ-ΠΑΝ) του Σπυρίδωνος


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

  1. Καρώνης Γεώργιος του Σωκράτη
  2. Πανούτσου Ελένη του Σταύρου
  3. Σταματόπουλος Δημήτριος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΥΡΙΤΙΔΑΣ

  1. Μπένος Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Στρατήγη Δήμητρα του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ

  1. Αδαμόπουλος Γεώργιος του Γιαννάκου
  2. Γαρδίκα Αθανασία του Ιωάννη
  3. Μπαφέ - Λεοντάρη Μαρία του Βασιλείου
  4. Μπουζιάνη - Γιαννιώση Σωτηρία του Γεωργίου
  5. Τσιπιανίτης Αθανάσιος του Αλεξάνδρου



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

  1. Αλουπογιάννη Δήμητρα του Γεωργίου
  2. Ανδριανάκος Χρήστος του Αθανασίου
  3. Βρέντας Σπυρίδων του Ηλία
  4. Γαλάνη Ευσταθία του Βασιλείου
  5. Γεωργουδιούς Αναστάσιος του Μενέλαου
  6. Γκαζέλης Τιμολέων του Θύμιου
  7. Γκαργκάσουλας Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου
  8. Δημητρακόπουλος Ηλίας του Βασιλείου
  9. Δημήτρουλα Παναγιώτα (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
  10. Ηλιόπουλος Ιωάννης του Χαρίλαου
  11. Κακλαμάνος Αναστάσιος του Δημητρίου
  12. Καμπυλαυκάς Παναγιώτης (Πάνος) του Ιωάννη
  13. Καραλής Θεόδωρος του Ιωάννη
  14. Καρατζιά - Δούρου Ελένη του Θεοδώρου
  15. Κοράκη Σταυρούλα του Επαμεινώνδα
  16. Κούγιας Δημήτριος του Γεωργίου
  17. Κουτσιούμπης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  18. Λυμπεροπούλου Βασιλική (Κική) συζ. Ηλία
  19. Μοίρα Μαρίνα του Παναγιώτη
  20. Μπακέας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  21. Μπαρμπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  22. Μπαρούφης Κωνσταντίνος του Αριστείδη
  23. Μπόρα Σοφία του Νικολάου
  24. Μπράβου Αναστασία του Παναγιώτη
  25. Μπρακουμάτσου Θεοδώρα του Ηλία
  26. Νάτσης Βασίλειος του Νικολάου
  27. Ντασιώτη - Ρόκκα Θεοδώρα του Κωνσταντίνου
  28. Παπαδημητρίου Σωτήριος του Γεωργίου
  29. Παπαδοπούλου Αικατερίνη του Χρήστου
  30. Παπούλιας Νικόλαος του Σωκράτη
  31. Παρασκευοπούλου Ελένη του Παναγιώτη
  32. Πολύδερα - Ρόδη Γεωργία του Γεωργίου
  33. Πολυδώρου Μαρία - Γεωργία του Νικολάου
  34. Προκοπίου Νικόλαος του Χρήστου
  35. Ρουσιώτης Γρηγόριος του Νικολάου
  36. Σκιαδά Μαρία του Παναγιώτη
  37. Σκούτη Σωτηρία (Ρούλα) του Ιωάννη
  38. Stan Elena - Viorica του Vasile
  39. Τότσης Ηλίας του Νικολάου
  40. Τσιώνη Όλγα του Σπυρίδωνος
  41. Φατούρος Χαράλαμπος του Ιωάννη
  42. Ψαρράς Ιωάννης του Γεωργίου




ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ

  1. Καλδής Αναστάσιος του Νικολάου
  2. Τριάντου Σταματίνα συζ. Νικολάου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

  1. Αρέστη Γεωργία του Σπύρου
  2. Ζιούλης Βαγγέλης του Πέτρου
  3. Κοκκώνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  4. Μαρκόπουλος Σταύρος του Σπυρίδωνος
  5. Μπαρούφη Γεωργία του Αριστείδη
  6. Μποβέρος Δημήτριος του Ευάγγελου
  7. Παπαβασιλείου Χρήστος του Αγγελή
  8. Συγγελάκης Νικόλαος του Παύλου
  9. Τσαγκλής Βασίλειος του Ευαγγέλου
  10. Τσιάμπα Γεωργία του Νικολάου
  11. Τσιόπελα Φώτω του Γεωργίου

«
Next
Νεότερη ανάρτηση
»
Previous
Παλαιότερη Ανάρτηση

Δεν υπάρχουν σχόλια: