Slider[Style1]

Style2

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5[ImagesOnly]

Style6

Ο 1ος & 2ος γύρος των εκλογών έχουν ολοκληρωθεί

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των εκλογών παρακάτω

Ποσοστά και τη Σταυροδοσία των υποψηφίων 

Για να δείτε τα αποτελέσματα κάντε κλικ στο σύνδεσμο που σας ενδιαφέρει παρακάτω:

Περιφερειακές Εκλογές Πελοποννήσου Α' Γύρου
Περιφερειακές Εκλογές Πελοποννήσου Β' Γύρου

  1. Νίκας Παναγιώτης "Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο"
  2. Τατούλης Πέτρος "Νέα Πελοπόννησος"
  3. Δέδες Γιώργος "Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο"
  4. Μπουντρουκας Γιάννης "Πελοποννησιακή Συμμαχία"
  5. Γόντικας Νικόλαος "Λαική Συσπείρωση Πελοποννήσου"
  6. Πετράκος Θανάσης "Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου"
  7. Τζεμπετζής Δημήτρης "Ελληνική Αυγή για την Πελοπόννησο"
  8. Λυμπεροπούλου Δήμητρα "Πράσινη Πελοπόννησος"
  9. Κάτσαρης Παναγιώτης "Ανταρσία στο Μωριά - Συμπόρευση για την Ανατροπή
Για να δείτε συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα των εκλογών όλων των Τοπικών Κοινοτήτων του Νομού Αρκαδίας πατήστε παρακάτω:

Αποτελεσματα εκλογών Τοπικών Κοινοτήτων Νομού Αρκαδίας 
Οι Νέοι Δήμαρχοι Αρκαδίας μετά τον 2ο Γύρο

Δημοτικές Εκλογές Τρίπολης
  1. Τζιούμης Κώστας "Τρίπολη Αυριο"
  2. Σμυρνιώτης Γιάννης "Νέα Τρίπολη"
  3. Παυλής Δημήτρης "Τρίπολη- Πρωτεύουσα του Μοριά"
  4. Τσιαμούλος Νίκος "Τρίπολη- Αλλάζουμε τα δεδομένα"
  5. Βόσνος Δημήτρης "Για την Τρίπολη"
  6. Κατσαφάνας Κώστας "Ανασυγκρότηση για το Δήμο Τρίπολης"
  7. Γούργαρης Βαγγέλης "Λαϊκή Συσπείρωση"
Δημοτικές Εκλογές Γορτυνίας
  1. Κούλης Ευστάθιος "Ενώνουμε την Γορτυνία"
  2. Γιαννόπουλος Ιωάννης "Παγγορτυνιακή Συμμαχία Πολιτών"
  3. Λύτρας Μιλτιάδης "Γορτυνία Μπορούμε"
  4. Παπαηλίου Γιώργος "Η Γορτυνία του Άυριο"
  5. Φράγκος Ιωάννης "Λαική Συσπείρωση Γορτυνίας"
  6. Ζούνης Πέτρος "Ανεξάρτητη Κίνηση Δημοτών Γορτυνίας"
  7. Κουντάνης Κωνσταντίνος "Κραυγή της Γορτυνίας"
Δημοτικές Εκλογές Μεγαλόπολης
  1. Χριστογιαννόπουλος Αθανάσιος "Βήμα στο Αύριο"
  2. Μιχόπουλος Κωνσταντίνος "Νέα Αρχή"
  3. Τσιριγώτης Σπυρίδων "Δημοτική Ενότητα"
  4. Κατσιρούμπας Γεώργιος "Λαϊκή Συσπείρωση Μεγαλόπολης"
  5. Αλεξόπουλος Δημήτριος "Π.Ε.Σ. η Συναδέλφωση"
Δημοτικές Εκλογές Βόρειας Κυνουρίας

  1. Καμπύλης Γεώργιος-Πρωτοβουλία Αλλαγής 
  2. Μαντάς Παναγιώτης - Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πολιτών 
  3. Βεκιάρης Βασίλειος -Ενωτική Συνεργασία 
  4. Τετώρος Βασίλειος -Λαϊκή Συσπείρωση Βόρειας Κυνουρίας

Δημοτικές Εκλογές Νότιας Κυνουρίας

  1. Λυσίκατος Χαράλαμπος- Όραμα-Γνώση-Πρόοδος
  2. Μαρνέρης Ιωάννης -Φιλόδημοι Πολίτες 
  3. Χείλαρης Νικόλαος - Λαϊκή Συσπείρωση Νότιας Κυνουρίας 

«
Next
Νεότερη ανάρτηση
»
Previous
Παλαιότερη Ανάρτηση

Δεν υπάρχουν σχόλια: