Slider[Style1]

Style2

Για κρατήσεις στο +30 27550 52720

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5[ImagesOnly]

Style6

Η κλήρωση για τα δύο τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Αρκαδίας έγινε το απόγευμα της Τετάρτης στην Τρίπολη.

Το πρόγραμμα των αγώνων στην Α' και Β' ΕΠΣΑ έχει ως εξής ...

Α Αρκαδίας-Το πρόγραμμα 2018-19 (29/8/2018 12:32)

1η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΑΕΚ Τρίπολης-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Νικηταράς Δολιανών

Πανθυρεατικός-Βρασιές

Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός

Απόλλων Τυρού-Λεωνίδιο

ρεπό: Κορακοβούνι

 

2η αγωνιστική

Κορακοβούνι-Ορχομενός Λεβιδίου

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Πανθυρεατικός

Νικηταράς Δολιανών-Ερμής Μελιγούς

Βρασιές-Απόλλων Τυρού

Μαντινειακός-Λεωνίδιο

Ρεπό: Τεγέα

 

3η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-ΑΕΚ Τρίπολης

Τεγέα-Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Απόλλων Τυρού-Δόξα Μεγαλόπολης

Λεωνίδιο-Νικηταράς Δολιανών

Μαντινειακός-Βρασιές

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

 

4η αγωνιστική

Τεγέα-Ορχομενός Λεβιδίου

ΑΕΚ Τρίπολης-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Απόλλων Τυρού

Δόξα Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Νικηταράς Δολιανών-Βρασιές

Ρεπό: Λεωνίδιο

 

5η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Πανθυρεατικός

Ερμής Μελιγούς-Τεγέα

Απόλλων Τυρού-ΑΕΚ Τρίπολης

Λεωνίδιο-Κορακοβούνι

Μαντινειακός-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Νικηταράς Δολιανών-Δόξα Μεγαλόπολης

Ρεπό: Βρασιές

 

6η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Ορχομενός Λεβιδίου

Πανθυρεατικός-Απόλλων Τυρού

Τεγέα-Λεωνίδιο

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαντινειακός

Κορακοβούνι-Βρασιές

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Νικηταράς Δολιανών

ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

 

7η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Απόλλων Τυρού

Λεωνίδιο-Ερμής Μελιγούς

Μαντινειακός-Πανθυρεατικός

Βρασιές-Τεγέα

Νικηταράς Δολιανών-ΑΕΚ Τρίπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι

Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου

 

8η αγωνιστική

Λεωνίδιο-Ορχομενός Λεβιδίου

Απόλλων Τυρού-Μαντινειακός

Ερμής Μελιγούς-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Νικηταράς Δολιανών

Τεγέα-Δόξα Μεγαλόπολης

Κορακοβούνι-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

9η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Μαντινειακός

Βρασιές-Λεωνίδιο

Νικηταράς Δολιανών-Απόλλων Τυρού

Δόξα Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Τεγέα

ΑΕΚ Τρίπολης-Κορακοβούνι

Ρεπό: Πανθυρεατικός

 

10η αγωνιστική

Βρασιές-Ορχομενός Λεβιδίου

Μαντινειακός-Νικηταράς Δολιανών

Λεωνίδιο-Δόξα Μεγαλόπολης

Ερμής Μελιγούς-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Πανθυρεατικός-Κορακοβούνι

Τεγέα-ΑΕΚ Τρίπολης

Ρεπό: Απόλλων Τυρού

 

11η αγωνιστική

Ορχομενός Λεβιδίου-Νικηταράς Δολιανών

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Λεωνίδιο

Κορακοβούνι-Απόλλων Τυρού

ΑΕΚ Τρίπολης-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-Τεγέα

Ρεπό: Μαντινειακός

 

12η αγωνιστική

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός Λεβιδίου

Βρασιές-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Λεωνίδιο-ΑΕΚ Τρίπολης

Απόλλων Τυρού-Τεγέα

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

 

13η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Δόξα Μεγαλόπολης

Κορακοβούνι-Νικηταράς Δολιανών

ΑΕΚ Τρίπολης-Βρασιές

Τεγέα-Μαντινειακός

Πανθυρεατικός-Λεωνίδιο

Απόλλων Τυρού-Ερμής Μελιγούς

Ρεπό: Ορχομενός Λεβιδίου

 

Β Αρκαδίας-Το πρόγραμμα 2018-19 (29/8/2018 12:34)

1η αγωνιστική

Ηρακλής-Παγγορτυνιακός

Αχιλλέας-Δημητσάνα

ΑΕ Μαρίου-ΑΕ Κορυθίου

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Κανδήλα

Νεστάνη-Πανιώνιος

 

2η αγωνιστική

Παγγορτυνιακός-ΑΕ Μαρίου

Αχιλλέας-Ηρακλής

Κανδήλα-Πανιώνιος

ΑΕ Κορυθίου-Νεστάνη

Δημητσάνα-ΠΑΟΚ Τρίπολης

 

3η αγωνιστική

Ηρακλής-ΑΕ Μαρίου

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Αχιλλέας

Νεστάνη-Παγγορτυνιακός

Πανιώνιος-Δημητσάνα

Κανδήλα-ΑΕ Κορυθίου

 

4η αγωνιστική

Παγγορτυνιακός-Κανδήλα

Αχιλλέας-Πανιώνιος

ΑΕ Μαρίου-Νεστάνη

ΠΑΟΚ Τρίπολης-Ηρακλής

Δημητσάνα-ΑΕ Κορυθίου

 

5η αγωνιστική

Ηρακλής-Νεστάνη

Παγγορτυνιακός-Δημητσάνα

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ Τρίπολης

Κανδήλα-ΑΕ Μαρίου

ΑΕ Κορυθίου-Αχιλλέας

 

6η αγωνιστική

Αχιλλέας-Παγγορτυνιακός

ΑΕ Μαρίου-Δημητσάνα

ΠΑΟΚ Τρίπολης-ΑΕ Κορυθίου

Νεστάνη-Κανδήλα

Πανιώνιος-Ηρακλής

 

7η αγωνιστική

Παγγορτυνιακός-ΠΑΟΚ Τρίπολης

ΑΕ Μαρίου-Αχιλλέας

Κανδήλα-Ηρακλής

ΑΕ Κορυθίου-Πανιώνιος

Δημητσάνα-Νεστάνη

 

8η αγωνιστική

Ηρακλής-ΑΕ Κορυθίου

ΠΑΟΚ Τρίπολης-ΑΕ Μαρίου

Νεστάνη-Αχιλλέας

Πανιώνιος-Παγγορτυνιακός

Δημητσάνα-Κανδήλα

 

9η αγωνιστική

Ηρακλής-Δημητσάνα

Αχιλλέας-Κανδήλα

ΑΕ Μαρίου-Πανιώνιος

Νεστάνη-ΠΑΟΚ Τρίπολης

ΑΕ Κορυθίου-Παγγορτυνιακός

«
Next
Νεότερη ανάρτηση
»
Previous
Παλαιότερη Ανάρτηση

Δεν υπάρχουν σχόλια: