Slider[Style1]

Style2

Για κρατήσεις στο +30 27550 52720

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5[ImagesOnly]

Style6

Γνωστό έγινε πριν από λίγη ώρα το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής, που είναι προγραμματισμένο να ξεκινήσει την 1η Οκτωβρίου. 
Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου που συμμετέχουν ο Παναρκαδικός και το Λεωνίδιο:


5ος όμιλος 

1η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας 
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός 
Αστέρας Βλαχιώτης – Πανηλειακός 
Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός 
Καλαμάτα – Αχαϊκή 
Λεωνίδιο – Ζάκυνθος 
2η αγωνιστική 
Διαγόρας Βραχνέικων – Τσικλητήρας Πύλου 
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτης 
Παναρκαδικός – Αστέρας Αμαλιάδας 
Πανηλειακός – Καλαμάτα 
Παλληξουριακός – Λεωνίδιο 
Ζάκυνθος – Αχαϊκή 
3η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτης 
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων 
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας 
Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 
Ζάκυνθος – Πανηλειακός 
Αχαϊκή – Παλληξουριακός 
4η αγωνιστική 
Αστέρας Αμαλιάδας – Τσικλητήρας Πύλου 
Αστέρας Βλαχιώτης – Καλαμάτα 
Διαγόρας Βραχνέικων – Λεωνίδιο 
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος 
Παναρκαδικός – Αχαϊκή 
Παλληξουριακός – Πανηλειακός 
5η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα 
Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας 
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτης 
Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων 
Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας 
Πανηλειακός – Παναρκαδικός 
6η αγωνιστική 
Λεωνίδιο – Τσικλητήρας Πύλου 
Καλαμάτα – Ζάκυνθος 
Αστέρας Αμαλιάδας – Αχαϊκή 
Αστέρας Βλαχιώτης – Παλληξουριακός 
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός 
ΠΑΟ Βάρδας – Παναρκαδικός 
7η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου – Ζάκυνθος 
Αχαϊκή – Λεωνίδιο 
Παλληξουριακός – Καλαμάτα 
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας 
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτης 
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων 
8η αγωνιστική 
Αχαϊκή – Τσικλητήρας Πύλου 
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός 
Λεωνίδιο – Πανηλειακός 
Καλαμάτα – Παναρκαδικός 
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας 
Αστέρας Βλαχιώτης – Διαγόρας Βραχνέικων 
9η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου – Παλληξουριακός 
Πανηλειακός – Αχαϊκή 
Παναρκαδικός – Ζάκυνθος 
ΠΑΟ Βάρδας – Λεωνίδιο 
Διαγόρας Βραχνέικων – Καλαμάτα 
Αστέρας Βλαχιώτης – Αστέρας Αμαλιάδας 
10η αγωνιστική 
Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου 
Παλληξουριακός – Παναρκαδικός 
Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας 
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέικων 
Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτης 
Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας 
11η αγωνιστική 
Παναρκαδικός – Τσικλητήρας Πύλου 
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός 
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληξουριακός 
Αστέρας Βλαχιώτης – Αχαϊκή 
Αστέρας Αμαλιάδας – Ζάκυνθος 
Καλαμάτα – Λεωνίδιο 

«
Next
Νεότερη ανάρτηση
»
Previous
Παλαιότερη Ανάρτηση

Δεν υπάρχουν σχόλια: